KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15553192
nr 1555 3192
Signerad Smetana, barn, olja på duk, 73x60 cm, yttermått inklusive ram: 88x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:50:11
12/8 16:03:48
All världens barn (Lisa Larson)